Пошук за каталогом:

Правила розміщення сайтів у каталозі ukraina.net.ua :

Наш ресурс надає можливість розміщувати сайти як на платній основі, так і безкоштовно. Ви можете розміщувати необмежену кількість сайтів. Головний критерій це ставлення сайтів до України – територіально чи тематично.

Для розміщення сайтів у нашому каталозі Вам необхідно зареєструватися. Зробити це можна через стандартну форму реєстрації - Вхід/Реєстрація

В полі "Email" потрібно вказати Вашу реальну email адресу, на неї буде надіслано листа для підтвердження реєстрації. Без підтвердження Вашого email-у Ви не зможете працювати з сайтом. Увага! Ваш email ніколи не буде переданий третім особам або використовуватися в спам розсилках.

Після реєстрації у Вас з'являється можливість додавати сайти, редагувати та видаляти їх. Все дуже просто і інтуїтивно зрозуміло. Усі операції проводяться через розділ "Мої сайти"

Для додавання сайту Вам необхідно заповнити всі необхідні поля та натиснути кнопку "Надіслати".

Назва сайту, опис і теги заповнюються російською або українською мовою.  URL адреса сайту може містити префікс http:// чи https://

Коректна вказівка тематичного розділу дозволить користувачам легко знаходити Вас. Поле "Теги" є не обов'язковим - в ньому через коми або прогалини можна вказати ключові слова для полегшення знаходження Вашого сайту.

У розділі "Регіон" Ви можете вказати регіон, на який Ваш ресурс орієнтований, це може бути вся Україна, певна область, або конкретне місто.

По кожному сайту ведеться статистика кліків (переходів на сайт), на підставі цього розраховується рейтинг сайту в каталозі.

Вам пропонується один із трьох варіантів розміщення сайту в каталозі:

  • Платне розміщення. Переваги - Ваші сайти будуть показуватись в першу чергу, не потрібно розміщення нашої кнопки, можливі додаткові бонуси та знижки при великій кількості сайтів.
    Вартість платного розміщення 60 гривень (пакет включає можливість розміщення 3 сайтів на постійній, безстроковій основі).
  • Безкоштовне розміщення, з обов'язковою умовою розмістити нашу рекламну кнопку на Вашому сайті
  • Безкоштовне розміщення, без умов – лише для персональних сторінок школярів, студентів, для благодійних організацій та фондів.

Ми максимально лояльно ставимося до дизайну, якості та вмісту Ваших сайтів, але Вам може бути відмовлено у розміщенні з наступних причин:

  • На сайті відсутній вміст (under consruction)
  • Вміст сайту порушує закони України
  • Сайти закликають до насильства і розпалювання ворожнечі.
  • Сайти, що рекламують і продають "ліки від усіх хвороб" (часто без жодних ліцензій МОЗ).
  • Сайты с доменными именами росії

Дякуємо за використання нашого сервісу, сподіваємось, що Вам сподобається!